W minionych dniach miały miejsce ostatnie spotkania organizacyjne w związku z rozpoczynającymi się w maju stażami zawodowymi w Kłajpedzie na Litwie.
20.04.2018r. odbyło się kolejne spotkanie kadry zarządzającej projektu z uczniami o profilach kształcenia: technik hotelarstwa, technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik budownictwa biorącymi udział w zagranicznych stażach. Na spotkaniu poinformowano uczestników o szczegółach organizacyjnych podróży, pobytu i przebiegu staży oraz wyjaśniono i podpisano wymaganą dokumentację.
22.04.2018r. odbyło się spotkanie kadry zarządzającej projektu i nauczycieli towarzyszących uczniom podczas pobytu za granicą z rodzicami uczestników staży zawodowych realizowanych w przedsiębiorstwach branżowych na Litwie.
Rodzice zostali poinformowani o szczegółach organizacyjnych, zaakceptowali i złożyli podpisy na wymaganej dokumentacji, mogli również uzyskać odpowiedzi na swoje pytania.
Zagraniczne staże są zrealizowane w ramach programu Erasmus+ finansowanym ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

 

Ostatnie przygotowania do wyjazdu na staże w ramach projektu „Wiedza w praktyce – zagraniczne staże” Ostatnie przygotowania do wyjazdu na staże w ramach projektu „Wiedza w praktyce – zagraniczne staże” Ostatnie przygotowania do wyjazdu na staże w ramach projektu „Wiedza w praktyce – zagraniczne staże” Ostatnie przygotowania do wyjazdu na staże w ramach projektu „Wiedza w praktyce – zagraniczne staże”  


Biuro Projektu: Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 4 w Łomży
ul. Zielona 21, 18-400 Łomża, POLSKA
telefon +48 86 216 52 18, fax: +48 86 216 52 19, e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Nasi partnerzy


 

politechnika atlas  prefbet rockwool gromada1 belfort1 Pwsiip  mt_ignore: