W dniu 16.03.2018r. odbyło się spotkanie informacyjne z uczestnikami projektu „Wiedza w praktyce – zagraniczne staże” w ramach programu Erasmus+ finansowanym ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele kadry zarządzającej, uczniowie technikum o profilach kształcenia: t. hotelarstwa, t. żywienia i usług gastronomicznych, t. budownictwa oraz nauczyciele opiekujący się uczniami podczas pobytu za granicą.
Uczniowie zakwalifikowani do udziału w stażach otrzymali wstępne informacje na temat docelowego miejsca pobytu (Kłajpeda na Litwie), informacje odnośnie organizacji i przebiegu planowanych staży zawodowych, mogli również zapoznać się z dokumentacją zdjęciową wykonaną podczas wizyty roboczej koordynatora projektu u partnera litewskiego, obejmującą zarówno prezentację miejsc stażowych, miejsca zakwaterowania, jak i samego miasta.

 

Spotkanie informacyjne z uczestnikami projektu „Wiedza w praktyce – zagraniczne staże” Spotkanie informacyjne z uczestnikami projektu „Wiedza w praktyce – zagraniczne staże” Spotkanie informacyjne z uczestnikami projektu „Wiedza w praktyce – zagraniczne staże”   


Biuro Projektu: Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 4 w Łomży
ul. Zielona 21, 18-400 Łomża, POLSKA
telefon +48 86 216 52 18, fax: +48 86 216 52 19, e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Nasi partnerzy


 

politechnika atlas  prefbet rockwool gromada1 belfort1 Pwsiip  mt_ignore: