Zapraszamy do udziału w projekcie „Wiedza w praktyce – zagraniczne staże” w ramach programu Erasmus+ finansowanym ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

 

08.01.2018r. rozpocznie się rekrutacja do drugiego etapu Projektu.

 

Projekt skierowany jest do uczniów/uczennic obecnych klas II i III Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 4 w Łomży o profilach zawodowych: technik żywienia i usług gastronomicznych, technik hotelarstwa i technik budownictwa.

W ramach projektu grupa 25 uczniów/uczennic z ZSTiO Nr 4 w Łomży wyjedzie ponownie na Litwę (Kłajpeda), gdzie w maju 2018r. odbędzie trzytygodniowy staż w litewskich przedsiębiorstwach w branżach spójnych z obranym przez siebie profilem kształcenia.
Realizacja staży zostanie poprzedzona przygotowaniem językowym – dodatkowe zajęcia z języka angielskiego oraz kulturowym.
Udział w projekcie jest bezpłatny.
Uczniowie zakwalifikowani do udziału w stażach mają zapewniony: transport, zakwaterowanie, wyżywienie, miejsce realizacji stażu, ubezpieczenie, opiekę dwóch nauczycieli, wycieczki kulturowe.

Biuro Projektu: Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 4 w Łomży
ul. Zielona 21, 18-400 Łomża, POLSKA
telefon +48 86 216 52 18, fax: +48 86 216 52 19, e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Nasi partnerzy


 

politechnika atlas  prefbet rockwool gromada1 belfort1 Pwsiip  mt_ignore: