Start arrow Wydarzenia   tel. 086 2165218     fax: 086 2165219 </
sklodowska3.jpg
logo1.jpg

Wyszukiwarka

Wydarzenia

Turniej wiedzy o bezpieczeństwie

Czytaj całość…Podsumowaniem i utrwaleniem wiedzy oraz umiejętności zdobytych w trakcie realizacji projektu „Żyj bezpiecznie, ucz się bezpiecznie” był udział uczniów ZSTiO Nr 4 w Łomży w Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie. Turniej miał formę rywalizacji międzyklasowej i składał się z 4 etapów:
     I – Test wiedzy o bezpieczeństwie
     II -  Konkurs plastyczny „Moja szkoła jest bezpieczna”
     III – Sprawdzian umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej
     IV - Scenki dramowe - rozwiązywanie konfliktów w szkole z wykorzystaniem....

Czytaj całość…
Wpisał: Administrator   
15.11.2013.

Święto Niepodległości

Czytaj całość…8 listopada 2013r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia patriotyczna poświęcona kolejnej rocznicy odzyskania niepodległości. Klasa 2 Technikum Hotelarskiego i Technologii Żywienia pod kierunkiem wychowawczyni Pani Ewy Bogulas przygotowała liryczny program poetycki, w którym nie zabrakło momentów dramatycznych: brutalnego rozdzierania mapy Polski przez zaborców, czy głęboko poruszającej recytacji przy krzyżu – symbolu wszystkich bezimiennych ofiar prześladowań polskiego narodu.

Czytaj całość…
Wpisał: tekst i foto: Lidia Ciborowska   
12.11.2013.

Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej

Czytaj całość…W dniach 28-30.10 oraz 4–6.11.2013r. uczniowie naszej szkoły  uczestniczyli w kursie pomocy przedmedycznej realizowanym w ramach projektu „Żyj bezpiecznie, ucz się bezpiecznie”. Zajęcia prowadziła mgr Bogusława Romanowska. Uczniowie doskonalili umiejętności podejmowania działań ratowniczych, poznali zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, nawiązywania kontaktu z poszkodowanym i udzielania mu wsparcia psychicznego. Dzięki uczestnictwu w zajęciach nabyli umiejętności podjęcia czynności ratunkowych w nagłych przypadkach oraz dokonywania oceny stanu ofiar wypadków.

Czytaj całość…
Wpisał: Administrator   
07.11.2013.

Konkurs plastyczny "Moja szkoła jest bezpieczna"


         Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym
                    pt. "Moja szkoła jest bezpieczna"

 

 

 

         

Wpisał: Agnieszka Gierwatowska   
31.10.2013.

Turniej wiedzy o bezpieczeństwie


         Zapraszamy do udziału w turnieju
               wiedzy o bezpieczeństwie

 

 

 

         

Wpisał: Agnieszka Gierwatowska   
31.10.2013.

Z wizytą w stolicy Unii Europejskiej

Czytaj całość…W dniach 23-27 października 2013 roku, Patrycja Dąbrowska - uczennica IV Liceum Ogólnokształcącego w Łomży, wraz z nauczycielką historii - panią Elżbietą Wiśniewską, przebywała z wizytą w Brukseli. Wyjazd ten był nagrodą główną w I Wojewódzkim Konkursie Historyczno - Literackim „By czas nie zaćmił i niepamięć” - W poszukiwaniu prawdy o Katyniu i Smoleńsku. Wycieczkę dla laureatki konkursu i jej opiekunki ufundował Poseł do Parlamentu Europejskiego pan Marek Gróbarczyk. Najważniejszym punktem wyjazdu była wizyta studyjna w Parlamencie Europejskim....

Czytaj całość…
Wpisał: tekst i foto: Elżbieta Wiśniewska   
28.10.2013.

Konferencja "Powstanie Styczniowe w dokumentach archiwalnych"

Czytaj całość…25 października uczennice z klasy 2 PP wraz z opiekunem p. Wiesławem Czupryńskim wzięły udział w dorocznej konferencji naukowej zorganizowanej przez Łomżyńskie Towarzystwo Naukowe  im. Wagów oraz ODN w Łomży. Konferencja poświęcona była przedstawieniu badań naukowych opartych o archiwalia z okresu Powstania Styczniowego. Chodziło oczywiście o archiwalia związane z naszymi terenami. Inauguracji konferencji dokonał Prezes Zarządu ŁTN im. Wagów, prof. dr hab.  Henryk Wnorowski wyjaśniając potrzebę badań regionalnych różnych okresów naszej historii....

Czytaj całość…
Wpisał: Wiesław Czupryński   
26.10.2013.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 29 - 35 z 205